13. týden

Milé žákyně a žáci,
máme před sebou další týden spolupráce. Bude ovšem jiný. Někteří vaši spolužáci nastupují do školy, budou si plnit úkoly společně s vyučujícími. Vy ostatní budete pracovat na úkolech v domácím prostředí.

Kluci, kteří nastupují do školy mají rozvrh na emailu. Zítra ráno 9.6. budou v parku před školou, vyzvednu si je v 7. 45 hod.

Kdo nenastoupí do školy, plní úkoly z předmětů, které jsou v rozvrhu nebo z výchov, které jste během distanční výuky neměli. Práce můžete odevzdávat do pondělí 15.6. 2020 do 10:00.

Sledujte prosím pozorně web, protože se může stát, že některé předměty (hlavně výchovy a semináře) během dnešního dne ještě přidám nebo naopak uberu.

Čtěte pečlivě zadání úkolů, ať víte, kam máte úkoly poslat, kde si zkontrolovat vaši práci.
Pracujte prosím podle pokynů jednotlivých vyučujících.
Někteří máte v určitých předmětech nesplněné úkoly.
Tento týden jste si měli procvičit učivo zeměpisu na testech na Teams a úkol splnilo jen 5 žáků z celé třídy!
Připomínám, že práce na jednotlivých úkolech je součástí závěrečného hodnocení. Pokud máte nějaké resty, tak pošlete úkoly.

Pokud budete mít chuť a čas na školním webu je mnoho zajímavých aktivit.

Vypracované zadané úkoly za tento týden můžete odesílat do pondělí 15. 6. 2020, do 10:00 hodin.

Mějte se hezky.
                                                                                   Ať se vám vše daří, Vaše třídní Romana Mašíčková

Květen 2024
  • Miniškolička - 16.30
  • Miniškolička - 16.30

« Duben 2024 Červen 2024 »

McDonald cup

02. 05. 2024

McDonald cup

Poslední dubnový den se chlapci a jedna dívka z naší školy zúčastnili tradičního fotbalového turnaje McDonald cup, který se konal v Hrotovicích.